Şifremi Unuttum

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 7.5

Yorum Yapılmamış

4.048

12 Yıllık Esaret | HD izle

İnsanlığın en acı ve zor bir gerçeği olan köleliği anlatan bu filmde herkesin, o köle yerine kendini koyması ve insanlığın ne büyük hatalar yaptığını görmek için fırsattır bu film. Özgürlük için verilen savaşlar insanlık için daima örnek olan davranışlar olmasına rağmen hala insanların ırkçılık yapmasını anlamak mümkün değildir. Amerika da iç savaş sırasında geçen bir olayı anlatan bu güzel filmin yönetmenliğini Steve Mc Queen in yaptığı bu muhteşem yapıtın senaristleri ise John Ridley ve Solomon Northup tur. Chivetel Ejiofor un müthiş bir oyunculuk çıkardığı 12 Years A Slave filmini Türkçe dublaj izleyin. 12 Years a slave bir filmden öte aynı zaman da insanlara bir mesaj aracıdır. Ondan alacağımız mesajlar bize insan olmanın onurunu getirecektir. 12 Years A Slave izleyin.

Benzer Filmler

Close
Lütfen Sayfalarımızı Beğenirmisiniz?

Size Yeni Filmleri Bildirebilmemiz İçin Aşağıdaki Bağlantıları Beğenebilirsiniz.

Film İzle – Tekparça Filmler, HD Film İzle, Full Film İzle


Yasal Bilgilendirme :Sitemiz,5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Hak sahipleri sitemizde yayınlanmasını istemedikleri içerikleri bize bildirdikleri takdirde sitemizden 3(üç) işgünü içerisinde kaldırılacaktır.

hd film izle - film izle - hizliizlefilm - Film izle - 720p film izle - Türkçe dublaj - Hd Film İzle - Video Sitemap - Sitemap