Şifremi Unuttum

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 5.8

Yorum Yapılmamış

2.611

Beşinci Kuvvet : Wikileaks – Türkçe Dublaj İzle

Beşinci Kuvvet Wikileaks’in kuruluşunu anlatan film kurucular Julian Assange ile Daniel Domscheit-Berg arasındaki ilişkiyi gözler önüne seriyor. Ortaya koyduğu belgeler ile tüm dünyayı sarsan wikileaks kadar bu oluşumun mimarları da ünlenmişti.

Meydana çıkarılan belgeler ve karşılığında dünyanın karışması sonucu giderek kurucular arasında da gerilim tırmanmaya başlar. The Fifth Estate izle. Filmin başrollerini Benedict Cumberbatch ve Daniel Brühl paylaşıyor.

Gerçek hikayeden uyarlanan film izleyiciyi kazanacaktır. The Fifth Estate Türkçe dublaj seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. The Fifth Estate 720p görüntü kalitesiyle tarihin gidişatını değiştiren iki önemli isimin hayatını ve birbiriyle olan sürtüşmeli ilişkisini anlatıyor.İzlenmesi gereken gerçek bir hikaye. The Social Network gibi beğenilmesi bekleniyor.

Benzer Filmler

Close
Lütfen Sayfalarımızı Beğenirmisiniz?

Size Yeni Filmleri Bildirebilmemiz İçin Aşağıdaki Bağlantıları Beğenebilirsiniz.

Film İzle – Tekparça Filmler, HD Film İzle, Full Film İzle


Yasal Bilgilendirme :Sitemiz,5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Hak sahipleri sitemizde yayınlanmasını istemedikleri içerikleri bize bildirdikleri takdirde sitemizden 3(üç) işgünü içerisinde kaldırılacaktır.

hd film izle - film izle - hizliizlefilm - Film izle - 720p film izle - Türkçe dublaj - Hd Film İzle - Video Sitemap - Sitemap