Film izleme sorunları

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 5.5

2 yorum

6.624

Gönlümü Çaldın Full | Türkçe Dublaj İzle

Romantik komedi türünde yapılan bu filmde Shane McRae,Daniel J.,Janet Ulrich Brooks,Mary Jo Faraci,Ron Dean,Robert Belushi,Rebecca Spence,Heidi Johanningmeier gibi ünlü isimler yer almaktadır.Filmin konusuna bakıldığında son derece eğlenceli ve sürükleyici bir hikayesinin olduğu görülmektedir.

Filmde eski çocukluk arkadaşları Josh ve Moly’nin eğlenceli bir hikayesi anlatılmaktadır. Los Angeles’te yaşayan bu iki arkadaş bir aile düğünü için Chicago’ya gitmektedirler. Sağlığı hiç de iyi olmayan Josh’un babasının üzülmemesi için iki arkadaş sahte nişanlı numarası yapmaktadırlar. Filmin bu sahnesinden sonra hiç beklenmedik olaylar meydana gelmektedir. Bu iki gencin nişanlı olduğu duyan aile yakınları büyük bir sevinç duyarlar. İki genç için düğün planları yapılmakta ve giderek karmaşık bir durum ortaya çıkmaktadır. Bu işten kurtulmak isteyen çiftin bir karar vermesi gerekmektedir. Los Angelas ve Chicago arasında sıkışıp kalan çiftin başından geçen eğlenceli hikayesi 19 Temmuz Cuma günü izleyicilerle buluşmaktadır.

Gösterime girdiği her yerde büyük bir başarı yakalayan filmin ülkemizde de aynı başarıyı elde edeceği tahmin edilmektedir. Gönlümü Çaldın fragmanı bile şimdiden izlenme rekorları kırmakta ve büyük bir beğeni toplamaktadır.

Benzer Filmler

2 yorum bulunmaktadır: "Gönlümü Çaldın Full | Türkçe Dublaj İzle"
  1. tae 7 Şubat 2014, 10:58

    bu filmi çok uzun süredir bekliyorum. eklerseniz sevinirim…

  2. arda ekmekci 22 Mart 2014, 11:31

    bu filmi sadece televizyondan fördüm intarnettete çıkısın artık

Full Film izle


Yasal Bilgilendirme :Sitemiz,5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Hak sahipleri sitemizde yayınlanmasını istemedikleri içerikleri bize bildirdikleri takdirde sitemizden 3(üç) işgünü içerisinde kaldırılacaktır.

Film izle - Full Film izle - Hd Film İzle - Türkçe dublaj - Video Sitemap - Sitemap