Şifremi Unuttum

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 8.7

1 Yorum

8.623

Gravity 3D : Yerçekimi | Türkçe Dublaj İzle

Yer çekimi – Gravity 3D kütle çekim kuvvetinin dünyadaki varlıklara uyguladığı kuvvete yer çekim kuvveti denir. Yer çekim kuvvetinin olması dünyadaki yaşamı nasıl etkiliyor. Yer çekim kuvveti olmasaydı havaya attığımız şey tekrar bize gelmezdi.

Yağan yağmurlar üzerimize yağmaz terazi diye bir şey kullanamaz hatta yemek bile yememiz zorlaşır yere basamaz ve binalar dikmek mümkün olmaz her şey düzensiz bir şekilde oraya buraya saçılırdı. Yer çekiminin faydasını saymakla bitmez. Yer çekim kuvveti her zaman merkezi gösterir ve merkez dünyanın merkezidir.

Her şey merkeze yaklaştıkça ağırlığı artar uzaklaştıkça hafifler. Dünya kutuplarda basık ekvatorda daha büyüktür. Bu nedenle dünyanın kutuplardaki yarıçapı ekvatordaki yarıçapından küçüktür. Bir cismin kutuplardaki ağırlığı ekvatordaki ağırlığından çok daha büyüktür. Yer çekimini en güzel anlatan ve akıllarda kalıcı olmasını sağlan bir film önerebilirim; dönemin en güzel uzay filmi olan Gravity’i 720p’i izleyebilirsiniz. Film Türkçe alt yazılı olarak dublaj yapılmıştır.

Benzer Filmler

1 yorum yapılmış "Gravity 3D : Yerçekimi | Türkçe Dublaj İzle"
  1. kilgor 15 Mart 2014, 22:27

    güzel ama hep donuyo

Close
Lütfen Sayfalarımızı Beğenirmisiniz?

Size Yeni Filmleri Bildirebilmemiz İçin Aşağıdaki Bağlantıları Beğenebilirsiniz.

Film İzle – Tekparça Filmler, HD Film İzle, Full Film İzle


Yasal Bilgilendirme :Sitemiz,5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Hak sahipleri sitemizde yayınlanmasını istemedikleri içerikleri bize bildirdikleri takdirde sitemizden 3(üç) işgünü içerisinde kaldırılacaktır.

hd film izle - film izle - hizliizlefilm - Film izle - 720p film izle - Türkçe dublaj - Hd Film İzle - Video Sitemap - Sitemap