Film izleme sorunları

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 7.6

Yorum Yapılmamış

16.957

Kalbim Sende – Don Jon Türkçe Dublaj İzle

Kalbim sende araştırmalarım sonucu öğrendiğime göre; oyunculuğunu ve yönetmenliğini yaptığı Joseph Gordon Levitt’in yaptığı film 11 Ekim 2013 tarihinde M3 Film dağıtımıyla Calinos Film tarafından vizyona çıkartılacak.

Oyuncuları: Joseph Gordon Levitt, Scarlett Johansson, Yulianne Moore, Tony Danza. Joseph Gordon Levitt’in senaryosunu yazdığı ve oyunculuğu yaptığı filmi kendisi yönetmesi de gözlerden kaçmadı. İyi bir oyuncu olması yanında yönetmenliği ile de takrir topladı. Filmin konusu; yakışıklı çapkın Don Jon güzeller güzeli Barbara’ya rastlar ve kalbini kaptırır. Barbara evlenmekten korkan ve evlenmeye karşı olan Jon’u evlenmeye hazır hale getirmek için elinden geleni yapmaya çalışacak ancak bu Don Jon için hiçte kolay olmayacaktır.

Don Jon’un aşka ve sevgiye olan sorularının cevaplarını bulmasına ise Esther yardımcı olacaktır. Son yılların en çok merak edilen filminin gösterimine sayılı günler kala ilk gösteriminin ardından Amerikan stüdyolarını peşinden koşturan film rekor fiyata satıldı.Kalbim Sende filminin fragmanlarını Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler

Full Film izle


Yasal Bilgilendirme :Sitemiz,5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Hak sahipleri sitemizde yayınlanmasını istemedikleri içerikleri bize bildirdikleri takdirde sitemizden 3(üç) işgünü içerisinde kaldırılacaktır.

Film izle - Full Film izle - Hd Film İzle - Türkçe dublaj - Video Sitemap - Sitemap