Film izleme sorunları

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 6.1

Yorum Yapılmamış

855

Manyak | Maniac Türkçe Dublaj İzle

2012 yılında ABD ve Fransa ortak yapımı sonucu ortaya çıkarılmış Manyak filmi sayesinde tüm beklentilerin fazlasıyla karşılandığı görülmektedir. Filmin yönetmenliğini Franck Khalfoun yapmaktadır. Başarılı yönetmenin oyuncu kadrosunda ise Elijah Wood America Olivo Nora Arnezeder Liane Balaban Megan Duffy isimleri yer almaktadır.

İçine kapanık ve sosyal hayattaki ilişkilerinde oldukça utangaç olan Frank sıra dışı bir iş yapmaktadır. Frank bir cansız manken dükkanının sahibidir. Film boyunca Frank’ın içerisindeki cinayet işleme arzusu çok açık ve net bir şekilde hissedilebilmektedir. Büyük bir gerilim katan bu his filme sürükleyicilik katmaktadır. Frank planlamakta olduğu sergisini yapabilmek için kendisine yardım eden genç sanatçı Anna ile tanıştığı günden sonra beklenmedik olaylar gelişmektedir. İkili arasındaki dostluk geliştikçe Frank’ın Anna takıntısı ortaya çıkmaktadır. Bundan sonra ise öldürme açlığı tamamen kontrolden çıkmaktadır.

Manyak fragmanı izleyenlerin büyük bir beğenisini toplamaya yetmektedir.89 dakika boyunca her sahnesinin gerilim dolu olması dikkatleri çekmektedir. 2012 yılında birçok yerde gösterime giren bu filmin büyük bir ilgi topladığı bilinmektedir. Konu ve içerik olarak ülkemizde de aynı başarıyı yakalayabileceği tahmin edilmektedir.Maniac 720p izle, Manyak filmi türkçe dublaj izle.

Benzer Filmler

Full Film izle


Yasal Bilgilendirme :Sitemiz,5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Hak sahipleri sitemizde yayınlanmasını istemedikleri içerikleri bize bildirdikleri takdirde sitemizden 3(üç) işgünü içerisinde kaldırılacaktır.

Film izle - Full Film izle - Hd Film İzle - Türkçe dublaj - Video Sitemap - Sitemap