Şifremi Unuttum

    filmfragman Mavi En Sıcak Renktir   Türkçe Dublaj İzle

    Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 7.8

Yorum Yapılmamış

6.841

Mavi En Sıcak Renktir – Türkçe Dublaj İzle

Mavi en sıcak renk filmi 15 yaşında ergenliğin verdiği sıkıntılar ile boğuşan Adele bugünlerde kendisi ile ilgili farklı şeyler düşünmektedir.Adele kızların erkekler ile ilişkisi olması gerektiğini düşünüyor,daha önce yaşının verdiği buhranlar ve sorunlar yüzünden çevresine dikkat etmeyen Adele artık dikkatlice etrafı incelemekte ve kendisine aşık olabileceği birisini bakmaktadır.Birgün meydan’da yürürken Emma’nın farklı mavi saçları dikkatini çekecek ve bu andan itibaren bambaşka bir dünya’nın içerisinde bulacaktır kendisiniz.
Mavi En Sıcak Renktir filmi 2013 Cannes Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapmıştı.Film kategorisinin en önemli ödülü olan Altın palmie’ye laik görülmüştür.

Benzer Filmler

Close
Lütfen Sayfalarımızı Beğenirmisiniz?

Size Yeni Filmleri Bildirebilmemiz İçin Aşağıdaki Bağlantıları Beğenebilirsiniz.

Film İzle – Tekparça Filmler, HD Film İzle, Full Film İzle


Yasal Bilgilendirme :Sitemiz,5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Hak sahipleri sitemizde yayınlanmasını istemedikleri içerikleri bize bildirdikleri takdirde sitemizden 3(üç) işgünü içerisinde kaldırılacaktır.

hd film izle - film izle - hizliizlefilm - Film izle - 720p film izle - Türkçe dublaj - Hd Film İzle - Video Sitemap - Sitemap