Şifremi Unuttum

oyunacoyna1pempe
En Güzel Flash Oyunlar Sitesi!
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 4.3

Yorum Yapılmamış

39

Mermi – Bullet Full İzle
1080p

Frank tek başına yaşayan torun sahibi orta yaşlı bir adamdır. Torunu kaçırılması nedeniyle deliye dönen Frank çıldırmıştır ve polislerin bu olayda onlara olması gereken tutumu göstermediğini anladığından dolayı adaleti tek başına sağlamasının gerektiğine inanır.Farnk önünde bulunan çok zorlu ve tehlikeli engeli aşması gerekmektedir karşısında bulunan bu engel sıradan bir insan değildir.Karşısındaki engel Los Angeles'ın Acımasız en tehlikeli mafya patronudur.Mafya babası olan Carlito Kane valinin kızı ve Bullet'in torununu kaçırdığına pişman olacaktır.Artık Los Angeles sokakları tehlikeli ölümcül bir yer haline dönecektir.Bir tarafta torununun kaçırılmasıyla kızğınlıktan deliye dönen Frank ve bir tarafta acımasız mafya babası vardır.fullfilm-izle.net iyi seyirler diler.

Benzer Filmler

Film İzle – Tekparça Filmler, HD Film İzle, Full Film İzle


Yasal Bilgilendirme :Sitemiz,5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Hak sahipleri sitemizde yayınlanmasını istemedikleri içerikleri bize bildirdikleri takdirde sitemizden 3(üç) işgünü içerisinde kaldırılacaktır.

hd film izle - film izle - hizliizlefilm - Film izle - 720p film izle - Türkçe dublaj - Hd Film İzle - Video Sitemap - Sitemap