Film izleme sorunları


Bay Peabody ve Meraklı Sherman izle, Bay Peabody ve Meraklı Sherman vizyon tarihi, Bay Peabody ve Meraklı Sherman Zamanda Yolculuk türkçe dublaj izle, zamanda yolculuk hd, Mr. Peabody & Sherman tekparça

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 6.7

Yorum Yapılmamış

11.025

Mr. Peabody & Sherman – Zamanda Yolculuk | Türkçe Dublaj İzle
720p

Rob Minkoff yönetmenliğinde vizyona girecek olan Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk filmi özellikle çocuklar başta olmak üzere ailece keyif alarak izleyeceğimiz bir animasyon film konumundadır.Karakterimiz Mr. Peabody ‘nin icadı olan Webac zamanda yolculuk yapmaya yarayan bir alettir.Bu alet aynı zamanda Sherman ve Peabody için birbirlerine sıkıca bağlanma kenetlenme konusunda öncü olmuştur.Birlikte yaptıkları icatlar onlar için daha büyük anlamlar taşımaktadır.Ve bu son icadları umduklarından daha iyi çalışarak baba ve oğlunu gururlandırmıştır.

Mr. Peabody ve onun evlatlık oğlu Sherman bu keyifli aleti keşfederken aynı zamanda tarihte yaşanmış olumsuzlukları ve dünya’yı kurtarmaları gereken bir konumda kendilerini bulurlar.Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk filmi izleyenleriyle 14 Mart 2014 günü buluşuyor.

Benzer Filmler

Full Film izle


Yasal Bilgilendirme :Sitemiz,5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Hak sahipleri sitemizde yayınlanmasını istemedikleri içerikleri bize bildirdikleri takdirde sitemizden 3(üç) işgünü içerisinde kaldırılacaktır.

Film izle - Full Film izle - Hd Film İzle - Türkçe dublaj - Video Sitemap - Sitemap