Şifremi Unuttum

oyunacoyna1pempe
En Güzel Flash Oyunlar Sitesi!
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.6

Yorum Yapılmamış

2.958

Saving Mr. Banks – TürkçeDublaj İzle

Çekilen zorluklar nedeniyle dram, kişisel ve gerçekliğe dayanmasıyla biyografi ve yönetmen ve senaristlerin katkılarıyla biraz da komedi türünü bünyesinde barındıran Saving Mr. Banks filmi tam olarak aile ile birlikte izleyebileceğiniz / izlemeniz gereken filmlerden birisi. Gerçek hikayeden esinlenen yönetmen John Lee Hancock Walt Disney’i canlandırması için Tom Hanks’i Mary Poppins isimli eserin yazarı Travels’ı da Emma Thompson’ı seçerek çok yerinde kararlar vermiş. Walt Disney’in kızları babalarının; Mr.Banks isimli kitap karakterinin filmini çekerek ona yeniden hayat vermesi için ısrar ederler ve Walt Disney kızlarına bu işi yapacağına dair söz verir, fakat karşılaşacağı zorluklar ve geçen zaman tahmin ettiğinden fazladır en önemlisi Travels’ın filme yanaşmayacağını tahmin etmez, Özetlemek gerekirse bu filmde Mary Poppins adlı eserin yapım sürecini ele alınmıştır. Bir dostunuz size Saving Mr. Banks izle dediğinde bu öneriye uymanızı tavsiye ederiz.

Benzer Filmler

Film İzle – Tekparça Filmler, HD Film İzle, Full Film İzle


Yasal Bilgilendirme :Sitemiz,5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Hak sahipleri sitemizde yayınlanmasını istemedikleri içerikleri bize bildirdikleri takdirde sitemizden 3(üç) işgünü içerisinde kaldırılacaktır.

hd film izle - film izle - hizliizlefilm - Film izle - 720p film izle - Türkçe dublaj - Hd Film İzle - Video Sitemap - Sitemap