Film izleme sorunları

Lütfen Bekleyiniz

5 yorum

17.609

Vampir Akademisi | Türkçe Dublaj İzle
720p

Dünyanın bir çok ülkesinde satış rekorları kırmış ve ünü olan Vampir Akademisi adlı romandan uyarlanmış ilk ve tek filmdir. Filminin de kitabı kadar zevkli olduğunu düşündüğüm bu eserde filmde emeği geçenlerden bahsedelim.Filmi yönetmeni Mark Waters.14 film çekmiş Amerİkalı bir yönetmendir. Genelde komedi filmleri çeker. Başroller ise Lucy Fry, Zoey Deutch, Cameron Monaghan`dan oluşuyor. Başarılı bir film olduğunu ise IMDB puanından anlayabilirsiniz. IMDB puanı ise tamı tamına 8,3. İsterseniz birazda filmin konusundan bahsedeyim. Akademisi’nde korucu olarak yetiştirilen genç vampirlerinin yaşadıkları büyüme sürecine tanık olacağız. Yarı vampir yarı insan olan Rose Hataway bu okulda öğrenim gören ve iyi bir korucu olabilmek için var gücüyle çalışan öğrencilerden biridir. Dünyalarında ise iki çeşit vampir vardır: Moroi ırkı, insanlarla uyum içerisinde yaşayıp hava, su, toprak ve ateşten oluşan dört elementten birini kontrol edebilme yeteneğine sahipken; Strigoi’ler de Moroi’lerin kanıyla beslenen kötücül bir türdür. Acımasız Strigoi’leri durdurmakla ve kendi türü olan Moroi’leri korumakla görevli olan Rose ve diğer korucular, bu akademide gerekli eğitimi almaktadır. Yeni dönem başladığında Rose’un eğitmeni değişir ve akademinin en başarılı eğitmenlerinden biri olan Dimitri ile çalışmaya başlar. Bu değişiklik, hem zalim güçlere karşı verdikleri amansız bir savaşı hem de karşı koyamadıkları imkansız bir aşkı doğuracaktır.

Benzer Filmler

5 yorum bulunmaktadır: "Vampir Akademisi | Türkçe Dublaj İzle"
 1. snm 27 Nisan 2014, 01:09

  film ne zaman yüklenecek?

  • admin50 27 Nisan 2014, 14:03

   Nete düştüğü an eklenecek arkadaşlar bizi takip etmeye devam edin.

 2. Ebru 27 Nisan 2014, 15:02

  nete nee zaman düşeceek…

 3. tolga 25 Temmuz 2014, 04:28

  ya harbiden kötü ya harpoter yarıı alacakaranlık desemde hiç bi tadı yok herşey çok hızlı oluyo herkezin ecelesi varmış gibi

 4. layla soylu 23 Ağustos 2014, 12:32

  ben bu filmi çok seviyorum ama rose hatıvey gibi olmak istiyom yaaaa

Full Film izle


Yasal Bilgilendirme :Sitemiz,5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Hak sahipleri sitemizde yayınlanmasını istemedikleri içerikleri bize bildirdikleri takdirde sitemizden 3(üç) işgünü içerisinde kaldırılacaktır.

Film izle - Full Film izle - Hd Film İzle - Türkçe dublaj - Video Sitemap - Sitemap