Film izleme sorunları

Lütfen Bekleyiniz

Yorum Yapılmamış

7.529

Winter’s Tale : Kış Masalı – Türkçe Dublaj İzle
720p

Takvimler 1916 yılını gösteriyor.New York şehrin’e konu olan Kış Masalı adlı film İrlanda göçmeni bir ailenin oğlu olan Peter Lake ile Beverly Penn arasında geçiyor.İşin ilginç tarafı ise Peter  yetenekli bir hırsız olup hayatını bu şekilde devam ettirmek zorunda olması sonucu gelişiyor.Ki Beverly ile hırsızlık için gittiği bir evde görüp aşık oluyor.

Ne Yazık ki Beverly’i çok geçmeden hayatını yitiriyor.Beverly’i unutamayan Peter  doğa üstü bir olay sonrasında geçmişini hatırlamadığı, farklı bir zaman diliminde kendini buluyor.Ve zamanla ölüleri diriltmek için gizli bir yeteneğinin olduğunu keşfediyor.

Kış Masalı filmi’ni Ünlü senarist Akiva Goldsman yazıp yönetmenliğini üstlenirken başrolleri ise Colin Farrel, Jessica Brown Findlay ve Russell Crowe paylaşıyor onlara Will Smith, Jennifer Connelly ve William Hurt gibi isimler de eşlik ediyor.

Benzer Filmler

Full Film izle


Yasal Bilgilendirme :Sitemiz,5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Hak sahipleri sitemizde yayınlanmasını istemedikleri içerikleri bize bildirdikleri takdirde sitemizden 3(üç) işgünü içerisinde kaldırılacaktır.

Film izle - Full Film izle - Hd Film İzle - Türkçe dublaj - Video Sitemap - Sitemap