Şifremi Unuttum

oyunacoyna1pempe
En Güzel Flash Oyunlar Sitesi!
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 7.1

Yorum Yapılmamış

2.668

Yunus Emre – Aşkın Sesi İzle

Yunus sevgidir, aşktır, özlemdir yunus, onun attığı her adımdır aşk. Bu topraklarda yaşamış büyük bir insandır. Onunla aynı toraklarda yaşamak bile bir şeref kabul edilmelidir. İşte bu yüzden Kürşat Kırbaz a teşekkür etmek lazım. Yunus Emre Aşkın Sesi filmini bizlere hediye eden ve bu filmde emeği geçenleri kutlamak gerekir. Yapımcılığını, Kürşat Kırbaz ve Bülent Vural yaptığı filmi, yine Kürşat Kırbaz yönetmiştir. Filmin oyuncuları ise Altan Erkekli, Devrim Evin, Burak Sergen, Bülent Emin Yarar ve Sinan Albayrak tan oluşan kaliteli bir ekiptir. Yunus Emre Aşkın Sesi filmini izleyin, çünkü bu film de gerçek aşk var. Aşkı aramaktan usanmayan ve Hak kın aşkı ile şair olan Yunus bu toplumun birleştirici olan unsurumuz ve kültürümüzdür. Bu fırsat önümüze gelmişken, Yunus Emre Aşkın Sesi filmini seyredin.

Benzer Filmler

Film İzle – Tekparça Filmler, HD Film İzle, Full Film İzle


Yasal Bilgilendirme :Sitemiz,5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Hak sahipleri sitemizde yayınlanmasını istemedikleri içerikleri bize bildirdikleri takdirde sitemizden 3(üç) işgünü içerisinde kaldırılacaktır.

hd film izle - film izle - hizliizlefilm - Film izle - 720p film izle - Türkçe dublaj - Hd Film İzle - Video Sitemap - Sitemap